Logo
Venster sluiten
InSided Media



Blog


6.1% van de Amerikaanse markt heeft een Windows Mobile of Windows Phone telefoon

nw09.gifHet Amerikaanse bedrijf Nielsen heeft de cijfers van het 3e kwartaal van 2011 gelanceerd. De cijfers betreffen de verkoop van Smartphones over het afgelopen kwartaal in Amerika.

Verder laat het ook interessante informatie zien over de andere platformen in, je kunt zien welke groeien en welke krimpen op de markt. En welke fabrikanten het goed doen of minder goed.

Android heeft dit kwartaal 42,8% van de Amerikaanse markt in handen en is gegroeid met 3% ten opzichte van vorige kwartaal. BlackBerry heeft nog maar 17.8% van de markt in bezit en lijkt dus in te leveren op Windows Phone en Android want Apple blijft stabiel met een groei van 0,3%.

Leuk al die cijfers maar wat betekent het? Wat er goed aan is, is dat Windows Phone dus een grotere voet krijgt op Amerikaanse bodem. Minder goed is dat ze nog steeds marktaandeel inleveren omdat ze 3 maanden geleden nog 9% van de markt hadden. Reden hiervoor is waarschijnlijk dat veel oud Windows Mobile gebruikers over zijn gestapt naar andere toestellen. Daarnaast laat het zien dat Android nog steeds de ruime overhand heeft en dat het nog niet zo goed gaat me BlackBerry.

Belangrijk om te onthouden is wel dat dit enkel gaat over de Amerikaanse markt.  Hieronder de verdeling in een afbeelding.

smartphone-app-marketshare.png
 



Gerelateerde artikelen


Demo van voetbalspelletje beeldt Microsoft's integratieideeën uit (video)

Integratie tussen alles wat de naam Microsoft draagt? Dat moet het idee worden wanneer straks ook Windows 8 de markt betreedt. Sommige ontwikkelaars nemen al een voorschot, en ontwikkelen spelletjes die platform onafhankelijk, zolang het maar Windows is, met elkaar communiceren.

Details nieuwe versies mobiele platformen allemaal gepland rond juni 2012

Het wordt volgende maand erg spannend. Zowel Apple, Google als Microsoft hebben uitnodigingen verstuurd voor evenementen. Men gaat ervan uit dat iedere gigant de nieuwe versies van hun mobiele platformen uit de doeken gaat doen. Voor Microsoft betekent dit meer introducties van Windows Phone 8 en Windows 8 voor het grote publiek.


Reacties


Jazzamataz
Community Contactgroep 3203 reacties
30-11-2011 12:08

Wa is die laatste kolom dan? Windows Phone 1,2 %


mathizel
Schrijft lekker mee 799 reacties
30-11-2011 13:37

Wa is die laatste kolom dan? Windows Phone 1,2 %


Ik moet eerlijk bekenen dat ik daar ook even mee heb zitten spelen. Ik vermoed echter dat, dat het bestanddeel Windows Mobile is en de 6.1% een combinatie van die twee. Vandaar dat ik beiden ook onder dat percentage heb laten vallen.
Denk je dat ik een misvatting hiermee heb gemaakt?


Jazzamataz
Community Contactgroep 3203 reacties
30-11-2011 16:40

Ik denk dat de 6.1% van WM en WM6.5 is (6.5 heeft de naamsverandering naar windows phone namelijk ook al gehad) en dat de 1.2% het WP is zoals we dat nu kennen.



Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Profiel aanmaken?