Logo
Venster sluiten
InSided Media



Blog


Apple iPad 3G hands-on met de User Interface - deel 2

In dit tweede deel van de hands-on video van de iPad 3G bekijken we vooral de diverse apps en hun mogelijkheden.

Wil je deze video in de hoogst mogelijke kwaliteit bekijken bezoek dan YouTube.com/mobilyzed



Gerelateerde artikelen


'Ontwikkelaars hebben geen idee wie Windows Phone-gebruikers zijn'

Een interview met verschillende ontwikkelaars in de Seattle Times laat een probleem zien voor het ontwikkelen voor Windows Phone. Onder meer door het kleine marktaandeel, en geen extra informatie van Microsoft, weten ontwikkelaars niet precies wie Windows Phone-toestellen kopen. En dan wordt het ook lastig gericht applicaties te ontwikkelen.

Windows Phone Marketplace de 90.000 apps gepasseerd

WP7Applist, die alle lokale Marketplaces van Windows Phone afstruint naar unieke apps, heeft laten weten dat de 90.000 unieke apps voor Windows Phone 7 zijn gehaald. De 100.000 is in zicht en wordt deze zomer nog aangetikt, als het goed is. De cijfers zijn bemoedigend voor de verdere groei van Windows Phone.


Reacties


aevries
Member for Life 2910 reacties
15-05-2010 13:09

mooie video, zeer duidelijk wat je met de iPad kunt doen. Maak meer van dit soort video's!!!!!!!


haroldv
Is al aardig op weg 223 reacties
15-05-2010 18:04

Hoe zit het met de accuduur, klopt het in praktijk met de theorie?
Hoe zit het met het geheugen ruimte, wat is jullie advies?


cateyed
Is al aardig op weg 61 reacties
20-05-2010 10:21

Ik begrijp alleen de foto's niet, je ziet continu dat hij aan het bufferen is voordat de volgende foto komt. Op mijn iPad scrollt hij overal veel sneller doorheen, ook de Hi-res foto's.

@Haroldv; accuduur valt tegen, hij moet ERG lang opladen en is bij normaal gebruik met 2 dagen wel leeg. Geheugen heb ik genoeg met 16GB, gebruik hem alleen voor foto's, email en internet


RonH
Member for Life 9934 reacties
20-05-2010 16:58

Het ziet er wel heel gaaf uit allemaal.



Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Profiel aanmaken?