
Welkom bij het vernieuwde Pocketinfo.nl en leuk dat je jezelf gaat registreren!
Geen probleem. Dat kan de beste overkomen. Vul uw e-mailadres in om uw wachtwoord opnieuw in te stellen
Om je account te kunnen activeren moet er nog 1 laatste stap gedaan worden. Er is een mail verstuurd naar met een activatielink. Klik op de link in de mail om je account te activeren.
Microsoft probeert alle versies van Windows Phone zo naadloos mogelijk op elkaar aan te laten sluiten, maar wil voor de grote Chinese markt wel een uitzondering maken. Aangezien Facebook en Twitter niet beschikbaar zijn in China, zullen deze diensten door Chinese equivalenten gaan worden vervangen in de Chinese Windows Phone Tango-versie.
![]()
Microsoft heeft al eerder aangegeven de Aziatische markt, en in het bijzonder de Chinese markt met meer dan 1 miljard inwoners, erg belangrijk te vinden. Gezien het feit dat zowel Facebook als Twitter diep geintegreerd zijn in Windows Phone, en deze twee diensten niet zomaar toegankelijk zijn via (mobiel) internet in China, heeft MIcrosoft de beslissing genomen om de diensten te vervangen door respectievelijk de lokale RenRen (Facebook) en Weibo (Twitter).
Tevens zal het prominente XBox Live uit de Game Hub verwijderd worden, aangezien ook deze dienst niet in China beschikbaar is.
Een interessante ontwikkeling, hoe Microsoft de telefoons voor de markten personaliseert. Nu nog een werkende Local Scout voor Nederland... ;)
via: Liveside
Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Profiel aanmaken?