
Welkom bij het vernieuwde Pocketinfo.nl en leuk dat je jezelf gaat registreren!
Geen probleem. Dat kan de beste overkomen. Vul uw e-mailadres in om uw wachtwoord opnieuw in te stellen
Om je account te kunnen activeren moet er nog 1 laatste stap gedaan worden. Er is een mail verstuurd naar met een activatielink. Klik op de link in de mail om je account te activeren.
Iedereen kent Huawei van hun 3G USB Modems en PCMCIA modems. Maar sinds kort zijn ze ook actief op de Smartphone en Tablet markt. In Nederland zal de Huawei U8800 op de markt worden gebracht door distributeur 20:20 als de Ideos X5. De merknaam Huawei staat wel op de doos vermeld maar Ideos zal als Sub-Brand de boventoon voeren omdat dit Europeser klinkt.

In tegenstelling tot HTC met Sense of Samsung heeft de Ideos geen eigen layout meegekregen. De layout is dus de standaard van Android en daarmee het meest vergelijkbaar met de Nexus S qua feeling. Jammer is dat een nieuw toestel nog met Android 2.2 geleverd wordt terwijl de rest van de concurrentie allemaal met 2.3 uitgeleverd wordt. Standaard worden er ook diverse software titels meegeleverd, aardig bedoeld maar ik hou persoonlijk van een opgeruimd apparaat en helaas is het niet mogelijk deze apps te verwijderen. De kracht van een OS zoals Android is namelijk dat de gebruiker zelf kan kiezen welke apps men op zijn device wil dus apps voor installeren die niet te verwijderen zijn zijn mij altijd een doorn in het oog. Standaard meegeleverd zijn:
- Aldiko ebook Reader
- Bestandsmanager
- Bubble Bash2
- IronMan2
- Hi Space
- Prince of Persia
- Uno
De behuizing is erg plastic achtig allemaal, vergelijkbaar eigenlijk met de Nexus S of de Galaxy modellen. Daar is niks mis mee want er zijn dus meerdere vergelijkbare modellen die dit hebben maar er zijn nu tevens veel devices verkrijgbaar die gebruik maken van een UniBody design wat een stuk steviger aanvoelt. Natuurlijk een kwestie van smaak en hierover valt vanzelfsprekend niet te twisten.
Wel heel fijn is dat de Micro-USB aansluiting aan de onderkant van het device zit zodat cradles te gebruiken zijn. Bij de laatst HTC's zitten ze heel vervelend aan de zijkant en bij Samsung bovenop wat gebruik in de auto in cradles lastiger maakt.
De camera maakt met zijn 5-megapixel kwalitatief behoorlijk goede fotos in daglicht. s Avonds in een donkere ruimte helpt de Xenon flits mee maar is de kwaliteit niet echt optimaal te noemen. Filmen lukt op 720P maar dan merk je toch het nadeel van een 800mHz processor want het beeld gaat erg schokkend.
Absoluut niet het topmodel of de crème de la crème maar voor 329,99 een toestel wat op het scherm (TFT) en de processorsnelheid na toch goed genoeg presteert. En vanwege zijn lage prijs zijn geld meer als waard. Oftewel één van de betere instapmodellen in de markt op dit moment. Toekomstige updates wordt naar gekeken maar hier is nog geen verder bericht over. Voor wie is dit toestel dan bedoeld? Eigenlijk voor de gemiddelde Android gebruiker die niet zozeer het topmodel hoeft te hebben maar gewoon een leuk geprijsd toestel zoekt met veel mogelijkheden. De betrouwbaarheid van het merk Huawei heb ik wel hoog in het vaandel staan, daarmee vindt ik het ook jammer dat er voor de merknaam Ideos gekozen is. De Ideos is eigenlijk goed vergelijkbaar met de Samsung Ace echter ruim 50,- goedkoper.
Reacties
Nieuw Lid 1 reacties
De Ace heeft slechts 158MB RAM. De Indeos X8 / U8800 veel meer, namelijk 512MB.
Niet echt vergelijkbaar.
Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Profiel aanmaken?