
Welkom bij het vernieuwde Pocketinfo.nl en leuk dat je jezelf gaat registreren!
Geen probleem. Dat kan de beste overkomen. Vul uw e-mailadres in om uw wachtwoord opnieuw in te stellen
Om je account te kunnen activeren moet er nog 1 laatste stap gedaan worden. Er is een mail verstuurd naar met een activatielink. Klik op de link in de mail om je account te activeren.
Wel of geen upgrade van Windows Phone 7 naar Windows 8 voor onze toestellen? Hoewel de consensus op dit moment meer neigt naar 'nee', duiken er hier en daar weer geruchten op die de balans jaar 'ja, maar...' doen omslaan. In dit artikel een overzichtje van de laatste geruchten.

Een Spaanse Nokia evangelist en ontwikkelaar, @joaoluisc, tweette dat hij er zeker van was dat de gehele Lumia-lijn, van de 610 via de 710, 800, tot de 900, een update naar Windows Phone 8 zou krijgen. Hij had dit van een bron die hij 'voor 200% zou vertrouwen'. Nou, 't is dat we dat maar weten! ;)
Verder waren er ook geruchten uit Zuid-Afrika: men had met mensen van HTC en Nokia Zuid-Afrika gesproken, waar de HTC Titan en Nokia Lumia 900-toestellen momenteel niet uit zouden komen. De reden? Wachten op Windows 8, waarna dezelfde toestellen in de fabriek met Windows 8 geladen zouden worden, en dán pas op de markt gezet zouden worden.
Ook de Twitter-helpdesk van Nokia Saudi-Arabië tweette in het Arabisch terug dat alle toestellen een Windows 8-upgrade zouden krijgen aan het eind van het jaar, op de vraag of dat zou gebeuren.
Daar. Veel wijzer worden we er niet van, dus het is wachten op officiele statements van Microsoft, die nu wijselijk hun mond nog dicht houdt...
Reacties
De upgrade naar Windows 8 komt er sowieso niet. Er is altijd aangegeven, dat Windows Phone 7 niet zal gaan draaien op tablets. Zo zal Windows 8 ook niet gaan draaien op GSM's.
Opleiding van medewerkers in een telefoonzaak laat vaak te wensen over!
En Windows Phone 8 gaat volgens mij op de kernel na toch nog wezenlijk verschillen van Windows 8.
Dan heb je nog het andere verhaal: gaat er een upgrademogelijkheid komen van Windows Phone 7 naar Windows Phone 8? Lijkt me niet heel waarschijnlijk. De kernel van Windows Phone 8 is heel anders dan die van Windows Phone 7, dus dat lijkt me niet 1-2-3 om te zetten. Ik zou het wel prettig vinden om mijn Samsung Omnia 7 te kunnen blijven gebruiken.
Maar laten we wel ALSJEBLIEFT onderscheid blijven maken tussen Windows 8 en Windows Phone 8! Mij is ook al vaak gevraagd waarom ik een telefoon met "Windows 7" wil. Ook in telefoonzaken! Als je dan zegt dat Windows 7 op een telefoon je stug lijkt snappen ze het ook niet
Was er geen vage Taiwanese Windows XP telefoon (-; Maar je hebt een punt...het is Windows Phone 8 ....
Haha! Ik had al gehoopt, dat iedereen hem vergeten was. En zoiets dergelijks is inderdaad ook voor Windows 7 gemaakt. Mijn opmerking komt ook vooral voort uit het feit, dat ik dit forum veel waarde toeken.
We gaan ons binnenkort ook meer richten op Xbox en Windows 8......zo af en toe zul je al wat langs zien komen.... #maardatwistjeal (;
Jups! Ben benieuwd!
Jups! Ben benieuwd!
[offtopic]
Zeuren over een ander z'n foutje
http://forum.pocketinfo.nl/f471/comm...oos-laden.html
En zelf een woord "Jups" gebruiken dat volgens mij nergens in geen enkel woordenboek, behalve in jouw woordenboek, voorkomt.
En dan in die zin van drie woorden twee!! uitroeptekens gebruiken!
[/offtopic]
Je hebt gelijk. Maar dat is wel van een andere orde. Stijlfouten of spelfouten verschillen volgens mij nogal wat. Daarnaast vind ik dat er nogal een verschil zit in een taalfout in een artikel dat iemand schrijft of taalfouten in een reactie; je zou verwachten dat je een artikel nog even controleert voordat het gepubliceerd wordt.
Maar die discussie heb ik al vaker gehad. Om de één of andere reden kunnen sommige mensen het niet hebben als wijst op taalfouten en vinden ze het nodig om dan ook in mijn teksten fouten te zoeken. Er zullen zeker fouten te vinden zijn, maar houdt dat in dat ik nergens wat van mag zeggen? Geinig ook om te zien dat de schrijver van het artikel zelf mijn opmerking wel luchtig weet te nemen. Maar inderdaad: off topic.
Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Profiel aanmaken?