
Welkom bij het vernieuwde Pocketinfo.nl en leuk dat je jezelf gaat registreren!
Geen probleem. Dat kan de beste overkomen. Vul uw e-mailadres in om uw wachtwoord opnieuw in te stellen
Om je account te kunnen activeren moet er nog 1 laatste stap gedaan worden. Er is een mail verstuurd naar met een activatielink. Klik op de link in de mail om je account te activeren.
Het Chinese ZTE was één van de bedrijven die we mistten als lanceringspartner van Windows Phone 8. Het blijkt dat dit komt doordat ZTE pas iets later dan de anderen Windows Phone 8-toestellen op de markt wil zetten: pas in Q2 van 2013.
De huidige lanceringspartners voor Windows Phone 8 zijn: Nokia, Samsung, HTC en het eveneens Chinese Huawei. Deze bedrijven hebben zich gecommiteerd om zo snel mogelijk nadat Windows Phone 8 beschikbaar is gekomen, om toestellen met dit besturingssysteem op de markt te zetten.
ZTE wil het iets rustiger aan doen. Het heeft reeds twee Windows Phone 7-toestellen uitgebracht, waarvan Pocketinfo.nl op het Mobile World Congress dit jaar een voorproefje heeft gezien (zie foto). De ZTE Tania en Orbit zijn twee mid-range toestellen.
Blijkbaar wil ZTE nog even de kat uit de boom kijken, want Windows Phone 8-toestellen staan pas voor het tweede kwartaal van 2013 in de planning, een goed half jaar later als waar de lanceringspartners van Microsoft zich aan hebben gecommitteerd.
Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Profiel aanmaken?