Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Mark Gurman van Bloomberg heeft vanmorgen een gerucht naar buiten gebracht over een nieuwste HomePod van Apple. Mark Gurman staat erom bekend dat zijn geruchten over Apple veelal waar zijn en het dus zeker niet uit de lucht gegrepen.

Hij zegt dat het Apple mogelijk werkt aan een raar Frankenstein-apparaat dat een thuisluidspreker zou zijn met een tv-besturingssysteem én ook nog eens een ingebouwde camera. Wordt dit dan dé nieuwe gadget van Apple, waar we allemaal zolang op wachten?

homepod met tv os

Logisch vervolg van de HomePad

Als je er een beetje over nadenkt, begint het allemaal logisch te worden. Dit kan bijvoorbeeld een nieuwe HomePod zijn met een FaceTime-camera, waarop tvOS draait. Natuurlijk! Het kan je streaming-/tv-box zijn, aangesloten op een tv, en je kunt via de camera videogesprekken voeren op dat grote scherm. Bovendien zal het ook een zeer goede luidspreker zijn om je woonkamer te vullen. Zoals we al zeiden – hoe meer je erover nadenkt, hoe logischer het wordt.

Gurman zegt dat dit een product zal worden, dat de centrum van je woonkamer zal worden. Je kunt er alles mee bedienen.

homepaIn elk geval een tof gerucht en eens wat anders dan de zoveelste camera upgrade op een smartphone. Zodra we meer informatie over deze geruchten hebben, hoor je dat direct van ons.

Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Gerelateerde artikelen