Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Is dit de nieuwe Motorola Moto E32?

Een niet-uitgebrachte telefoon van Motorola, uit de Moto E-serie verscheen in een nieuwe reeks renders dankzij de tipster Sudhanshu Ambhore. Naast renders lekte ze ook mogelijke specificaties uit van het nieuwe toestel. Zo zou de Moto E32 beschikken over een 6,6 inch scherm en een drievoudige camera-opstelling aan de achterkant. De camera zou een 50 MP hoofdsensor moeten krijgen, een 8 MP focuslens en een 2MP macrocamera.

moto e32 renders
Moto E32 renders

Hierboven zie je de uitgelekte renders van het toestel. Aan de onderkant zien we een USB-C poort en de luidsprekers. Geruchten suggereren dat het apparaat de Helio G85-chipset van MediaTek naast 4/6 GB RAM en 64/128 GB opslag zal brengen. De telefoon werd eerder gespot in de FCC-, EEC-, NBTC- en Wi-Fi Alliance-databases. We kunnen dus wel aannemen dat de geruchten binnenkort ook waar zullen zijn. Wat de prijs van deze nieuwe smartphone is én wanneer hij in ons land leverbaar zal zijn, is nog niet bekend. Tot die tijd kan je alvast van de nieuwe Moto E52 genieten.

Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Gerelateerde artikelen