Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

DigiTimes meldt dat Foxconn is gestart met de fabricage van de Nintendo NX console in een testfase. Het lijkt er op dat de ontwikkeling van de NX volgens schema loopt.

Het bestaan van de Nintendo NX console werd al een tijdje geleden bekend. Vorig jaar werden de plannen voor de console bevestigd door Nintendo. Recent verklaarde het Japanse bedrijf de Nintendo NX console in maart 2017 gelanceerd wordt.

Aan het begin van deze maand was Nintendo nog aanwezig bij het Apple event, waar de iconische Super Mario een sprong maakte naar iOS.

Nintendo NX console

Men dacht dat de Nintendo NX al in 2016 zou verschijnen. Het Japanse bedrijf meldde in april van dit jaar echter, dat de console in maart 2017 gelanceerd zou gaan worden. Een rapport van DigiTimes geeft aan dat Foxconn een proefproductie run op gang heeft gezet van de nieuwe console van Nintendo. Mocht er niets mis gaan, dan gaat alles volgens plan voor een lancering in maart 2017.

Foxconn is niet het enige bedrijf dat de console gaat produceren. In Japan zelf zullen onder meer Hosiden en Misumi Elektronica betrokken zijn bij de fabricage van de console. Kijkend naar de hoeveelheden die geproduceerd worden is dat ook niet verwonderlijk. Het rapport van DigiTimes geeft aan dat er jaarlijks tussen de 9,5 miljoen en 10 miljoen eenheden geproduceerd gaan worden.

Wii

Het is natuurlijk ambitieus om 10 miljoen per jaar te willen produceren. Mochten de cijfers kloppen dan heeft Nintendo in ieder geval alle vertrouwen in de Nintendo NX. Toch werden er van de Wii U slechts 10 miljoen stuks verkocht in de drie jaar na de lancering. Aan de andere kant is het verkoopmonster de Wii ruim 100 miljoen over de toonbank gegaan sinds de lancering in 2006.

 Nintendo NX remote ?

Velen zijn sceptisch over het vermogen van het Japanse bedrijf om te Nintendo’s om te concurreren in de ruimte die de PS4 en Xbox One geven. Beide consoles domineren namelijk de markt. Toch heeft Nintendo zich bewezen als een veerkrachtig bedrijf en laat het zich niet zomaar kennen.

Nintendo en de iPhone 7

Tijdens de lancering van de iPhone 7 afgelopen maand liet Nintendo zijn veerkracht zien. Het bedrijf moest lange tijd niets hebben van de mobiele gaming industrie. Toch heeft een Nintendo icoon, Super Mario, de sprong gemaakt naar iOS. Ergens in 2016 zullen we de loodgieter zien rondspringen op de gloed nieuwe iPhone 7 en iPhone 7 Plus.

Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Gerelateerde artikelen