Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Zoals beloofd heeft OnePlus donderdag haar nieuwste middenklasser gepresenteerd: de OnePlus Nord CE 2 5G. Het toestel verschijnt op 10 maart in ons land en kost 359 euro. Benieuwd wat je voor dat geld krijgt? Pocketinfo.nl heeft de belangrijkste specificaties voor je op een rij gezet.

Lang voordat OnePlus de kans kreeg om de OnePlus Nord CE 2 5G te introduceren, gingen er volop geruchten de ronde op internet over het toestel. Daar bovenop gaf OnePlus-topman Oliver Zhang onlangs een interview aan TechRadar. Daarin vertelde hij het een en ander over de middenmoter. Zo verklapte hij onder meer dat de telefoon in twee kleuren zou verschijnen: Bahama Blue en Mirror Gray.

OnePlus Nord CE 2 5G specificaties

Over de meeste andere technische details konden we enkel speculeren. Nu hoeven we niet langer meer te raden. De smartphoneproducent uit China heeft donderdag alles prijsgegeven over de specificaties, de introductiedatum en het prijskaartje. Laten we er snel induiken.

Het beeldscherm is 6.43 inch in doorsnee en telt 1080 bij 2400 pixels (HD+). Het gaat om een Fluid AMOLED-display met een verversingssnelheid van 90 hertz en HDR10+ certificering. Corning Gorilla Glass 5 beschermt het scherm tegen krassen en stoten. De vingerafdruksensor vinden we onder het display.

Onder de kap treffen we, zoals verwacht, een octa-core processor van MediaTek: de MediaTek Dimensity 900. De grafische processor of GPU is van ARM en betreft een Mali-G68 MC4. In ons land ligt straks één uitvoering in de schappen. Deze beschikt over 8 GB RAM en 128 GB UFS 2.2 opslagcapaciteit. OnePlus geeft gebruikers de mogelijkheid om twee nanosimkaarten en een microSD-kaart in het toestel te plaatsen. Je hoeft dus niet te kiezen tussen extra opslagruimte of meerdere simkaarten.

OnePlus Nord CE 2 5G

Drie camera’s en supersnel opladen

Achterop heeft OnePlus drie camera’s geplaatst: een reguliere camera, een ultragroothoekcamera en een macrolens. Deze hebben een resolutie van respectievelijk 64 megapixels, 8 megapixels en 2 megapixels. De hoofd- en ultragroothoekcamera zijn beide voorzien van elektronische beeldstabilisatie (EIS). Met de camera’s kun je 4K-video’s met een snelheid van 30 fps schieten. Om plaatjes van jezelf te schieten of te videobellen, heeft OnePlus voorop een 16 megapixel selfiecamera verwerkt in een punch-hole. Met dual-view video neem je video’s op waarbij de voorste en achterste camera tegelijkertijd draaien.

De 4500 mAh batterij is razendsnel opgeladen dankzij Oppo’s snellaadtechniek SuperVOOC Charge. Volgens OnePlus duurt het slechts 32 minuten om de telefoon van 0 naar 100 procent op te laden. De oplader die het toestel oplaadt met 65 watt is bij de aankoop inbegrepen. Net als zijn voorganger krijgt de OnePlus Nord CE 2 5G een 3.5mm audio jack aansluiting.

Prijs en beschikbaarheid

De OnePlus Nord CE 2 5G is vanaf 10 maart verkrijgbaar in Nederland en België. Dat betekent dat je nog drie weekjes moet wachten om de nieuwkomer van OnePlus met eigen ogen te aanschouwen. De middenklasser krijgt een adviesprijs van 359 euro. Daarmee is hij een paar tientjes duurder dan zijn voorganger. Desalniettemin is het een interessant toestel met een scherpe prijs.

OnePlus Nord CE 2 5G

Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Gerelateerde artikelen