Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

De OnePlus 10 Pro moet nog officieel gepresenteerd worden. De Chinese smartphoneproducent heeft er echter nu al voor gekozen om een groot aantal specificaties van het aankomende vlaggenschip met ons te delen. Wij hebben ze voor je op een rij gezet.

Kijk jij al uit naar de OnePlus 10 Pro? Je lange wachten wordt waarschijnlijk binnenkort beloond. Afgelopen jaar verscheen het nieuwste topmodel van de fabrikant, de OnePlus 9 Pro, in maart. Dat betekent dat we nog even moeten wachten op zijn opvolger, ervan uitgaande dat OnePlus dezelfde tijdlijn aanhoudt. De eerste beelden van het paradepaardje verschenen eerder deze week online.

OnePlus 10 Pro: deze specificaties zijn bekend gemaakt

Over de specificaties was daarentegen nog weinig bekend. Dat wil zeggen, officieel was er nog niets over gezegd. In het geruchtencircuit horen we al langer wat we van de OnePlus 10 Pro kunnen verwachten. Woensdag heeft OnePlus al een groot aantal details van het aanstaande vlaggenschip officieel aangekondigd.

Te beginnen bij het beeldscherm. De OnePlus 10 Pro krijgt een tweede generatie LTPO AMOLED-display. Deze is 6.7 inch in doorsnee, telt 1440 bij 3216 pixels en heeft een maximale schermhelderheid van 1.300 nits. Net als zijn voorganger krijgt het vlaggenschip een verversingssnelheid van 120 hertz. Corning Gorilla Glass Victus beschermt het scherm tegen krassen.

Zoals verwacht krijgt de OnePlus 10 Pro de nieuwste en krachtigste chipset van Qualcomm tot op heden: de Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Dit is een octacore processor waarvan de pieksnelheid kan oplopen tot 3 GHz. Over de hoeveelheid werkgeheugen en opslagcapaciteit is nog niets onthuld. Het gerucht gaat dat de nieuwste telg standaard 12 GB RAM gepaard met 256 GB intern geheugen krijgt. Mogelijk komt er tevens een uitvoering met 8 GB RAM en 128 GB ROM.

OnePlus 10 Pro

Drie camera’s, SuperVOOC en Android 12

Zoals al eerder op foto’s te zien was, krijgt de OnePlus 10 Pro drie camera’s aan de achterzijde: een hoofdcamera van 48 megapixels en optische beeldstabilisatie (OIS), een groothoeklens met een resolutie van 50 megapixels en een telefotolens met een resolutie van 8 megapixels. Het Zweedse Hasselblad is de leverancier van de cameralenzen. Aan de voorzijde wordt de 16 megapixelcamera verruild voor een 32 megapixel selfiecamera.

Verder laat OnePlus weten dat de OnePlus 10 Pro een 5.000 mAh batterij krijgt. Deze ondersteunt tot 80 watt SuperVOOC snelladen. Opvallend spreekt de smartphonemaker niet langer over Warp Charge. SuperVOOC is een term die je wellicht kent van Oppo, dat hetzelfde moederbedrijf heeft als OnePlus. Tevens kan het vlaggenschip draadloos opladen met een snelheid van 50 watt.

De OnePlus 10 Pro draait out-of-the-box op Android 12, de nieuwste versie van Googles besturingssysteem. Daaroverheen heeft OnePlus haar eigen skin gelegd: OxygenOS 12. Het toestel is tot slot 163 bij 73,9 bij 8,55 millimeter.

Europese release en prijskaartje nog onbekend

Het moge duidelijk zijn dat OnePlus met de OnePlus 10 Pro de concurrentie aangaat met de high-end telefoons van de concurrentie, zoals de Samsung Galaxy S21 FE en Samsung Galaxy S22. Wanneer we het toestel in ons land kunnen verwachten is onbekend, evenals welk prijskaartje eraan hangt.

Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Gerelateerde artikelen