Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Inmiddels is de applicatie Popcorn Time al veel besproken en inmiddels lijkt Stichting Brein ook een stokje te steken voor deze geweldige dienst. Inmiddels zijn dan ook de eerste sites offline gehaald, maar de makers van de applicatie lijken nog steeds ongeschonden door te kunnen gaan. Ook voor de smartphone of tablet is deze applicatie uitermate geschikt. Wij nemen jullie graag met op deze nieuwe ervaring.

Wat is Popcorn Time

Met Popcorn Time kun je met slechts een muisklik heel makkelijk een film streamen op de computer of op de televisie. Zowel oudere films, maar ook de nieuwste zijn al makkelijk te vinden binnen Popcorn Time en de films zijn makkelijk terug te vinden door te filteren op genre. Nadat de genre is geselecteerd worden de films getoond en kun je bijna onbeperkt doorscrollen. Het aanbod van films of series is overweldigend. Wanneer je op de film klikt krijg je eerst een grote afbeelding te zien en daarnaast een korte beschrijving over de film. Daarnaast vinden wij ook de gemiddelde IMDb-waardering wat een goede maatstaf is om te bepalen of het een goede of slechte film is. Helemaal onder dit venster vinden wij de mogelijkheden om te kiezen uit de kwaliteit en de gewenste ondertiteling indien dit gewenst is.

De werking van Popcorn Time

Popcorn Time werkt via het p2p-netwerk. Zowel de download als de upload van jou verbinding worden gebruikt. Zodra jij een film gaat bekijken download je fragmenten van de film en ben je film ongestoord aan het kijken. Ondertussen upload Popcorn Time ook weer fragmenten van deze film naar het torrentnetwerk waarvan Popcorn Time gebruik maakt. Aangezien films direct worden gestreamt kun je ook direct kijken. Dit is dan ook het sterke punt van Popcorn Time en dit verklaar ook direct een populariteit.

Popcorn Time downloaden

Via de bekende zoekmachines is het heel makkelijk om de applicatie Popcorn Time te vinden. Vooralsnog kan vanaf de computer alle versies gedownload worden voor onder andere Mac OS X, Windows XP of hoger en Linux. Hoewel de applicatie al veelvuldig wordt gebruikt via de computer is met de komst van Android ook een applicatie ontwikkeld voor Android smartphones of tablets. Via de Google Play Store is de applicatie niet te downloaden, maar met even wat zoekwerk in de bekende zoekmachines kun jij ook deze Android installatiepakket terugvinden en heel makkelijk installeren. Vooralsnog is er nog geen iOS-versie beschikbaar, maar volgens de ontwikkelaars is deze wel in de maak. Na het downloaden en installeren kun je direct beginnen, want nog een sterk punt van Popcorn Time is dat er geen registratie vereist is.

Open dus de tablet, ga lekker zitten op de bank, pak je bak met popcorn er bij en start de film! Zo simpel kan het dus zijn!

Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Gerelateerde artikelen