Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken.Neem contact op >

De Samsung Galaxy S21 FE ligt in de winkels. Ben je nog op zoek naar een nieuwe smartphone? Dan is dit toestel zeker het overwegen waard. In dit artikel geven we je 3 goede redenen om zo snel mogelijk naar de winkel te rennen en hem aan te schaffen.

Afgelopen week onthulde Samsung haar nieuwste vlaggenschip: de Samsung Galaxy S21 FE. Deze smartphone heeft alle kwaliteiten in huis om zichzelf een toptoestel te noemen. Met een adviesprijs vanaf 749 euro is hij scherp geprijsd, wat op zichzelf al een reden is om hem aan te schaffen. Naast een aantrekkelijke prijs geven wij je nog 3 redenen waarom dit jouw volgende mobiele telefoon zou kunnen zijn.

1. Haarscherp beeldscherm

De eerste reden is het beeldscherm. De Samsung Galaxy S21 FE heeft een 6.4 inch groot Dynamic AMOLED-display. De ideale grootte om te videobellen met vrienden en familie, maar ook om jouw favoriete films en series te streamen. Dankzij de schermresolutie van 1080 bij 2400 pixels ziet alles er haarscherp uit en is het onmogelijk om losse pixels te onderscheiden.

Ben je een fervent gamer? Ook dan kun je je lol op met de Galaxy S21 FE. Dankzij een verversingssnelheid van 120 hertz vloeien de beelden over het scherm. Zaken als lag, ghosting en tearing behoren daarmee tot het verleden. Iedere aanraking wordt direct geregistreerd, zeker als je de Gamemodus inschakelt. Een absolute must voor gamers. Dankzij Corning Gorilla Glass Victus kan het scherm tegen een stootje. Je hoeft je geen zorgen te maken om krassen of andere beschadigingen.

2. Altijd de juiste camera op zak

Met de Samsung Galaxy S21 FE heb je altijd de juiste camera op zak. Standaard schiet je kiekjes met een resolutie van 12 megapixels. De primaire camera wordt bovendien aangevuld met Samsungs Dual Pixel technologie, waardoor hij nog sneller scherp stelt. Om bewegingsonscherpte tegen te gaan is hij uitgerust met optische beeldstabilisatie of OIS.

Wil je iets in de verte fotograferen? De 8 megapixelcamera met telefotolens haalt alles heel dichtbij. Dankzij de 3x optische zoom gaat dat niet ten koste van de scherpte en kwaliteit. Net als de hoofdcamera is de telelens voorzien van optische beeldstabilisatie. De derde en laatste camera aan de achterzijde is een ultragroothoeklens met een resolutie van 12 megapixels. Deze legt alles vast in een hoek van 123 graden. Hoe groot je vriendengroep ook is, iedereen past gegarandeerd op de foto.

3. Dikke specs onder de motorkap

Als je een nieuw vlaggenschip in huis haalt, mag je hoge eisen stellen aan de interne hardware. Met de Samsung Galaxy S21 FE ben je daarvan verzekerd. De standaarduitvoering verbergt 6 GB werkgeheugen en 128 GB intern geheugen onder de kap. De meesten kunnen daarmee prima mee uit de voeten. Voor wie liever wat extra heeft, er is ook een variant met 8 GB RAM en 256 GB aan opslagcapaciteit. Bedenk van tevoren goed hoeveel je nodig hebt: het geheugen uitbreiden met microSD-kaart is er niet bij.

Over de rekenkracht hoef je je geen zorgen te maken. De Europese editie van de Galaxy S21 FE is uitgerust met de Qualcomm Snapdragon 888, een octa-core processor die kloksnelheden tot 2,84 GHz weet te halen. Een echte snelheidsduivel dus. Gecombineerd met een Adreno 660 grafische processor is geen taak te zwaar.

De accu heeft een capaciteit van 4500 mAh. Dankzij Fast Charging is hij in een half uur voor 50 procent opgeladen. Je kunt de batterij ook draadloos opladen met 15 watt Wireless Charging. Zijn je draadloze oordopjes (bijna) leeg? Met Reverse Wireless Charging laad je deze in no-time weer op.

Gratis Samsung Galaxy Buds2

Vooruit, we geven je nog een vierde reden om de Samsung Galaxy S21 FE in huis te halen. Als je het paradepaardje van Samsung tussen nu en uiterlijk 23 januari bestelt, krijg je gratis en voor niets een setje Samsung Galaxy Buds2 ter waarde van 149 euro. Ideaal om draadloos naar je favoriete muziek op Spotify te luisteren.

Waarom de Samsung Galaxy S21 FE je nieuwe smartphone zou moeten zijn? Nu weet je waarom!

Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken.Neem contact op >

Gerelateerde artikelen