Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken.Neem contact op >

Een opmerkelijke zet van Samsung: met de cashback-actie kunnen consumenten tijdelijk honderd euro terugvragen bij aankoop van een Galaxy S6 of Galaxy S6 Edge. Zo hoopt de fabrikant wat meer exemplaren van haar nieuwe vlaggenschip over de toonbank te laten rollen. Voor de cashback moet je wel aan een aantal voorwaarden voldoen. Eerder is de Galaxy S6 (Edge) ook al in prijs gezakt.

Voorwaarden

cashback Galaxy s6

De voorwaarden: je toestel moet gekocht zijn bij een deelnemende (web)winkel. Ook moet de aanschaf zijn verricht binnen de actieperiode van 13 tot en met 31 juli 2015. De datum op de factuur geldt als aankoopdatum. Beetje zuur als je vorige week net eentje hebt gekocht.

Hoe declareer je de honderd euro? Ga naar deze webpagina (Samsung) om je geld terug te vragen.  Je vult het formulier in en uploadt de aankoopbon en de streepjescode met EAN code en IMEI-nummer uiterlijk 15 augustus 2015. Samsung verwerkt de aanvraag in uiterlijk acht weken. Dan krijg je honderd euro op je rekening gestort.

De aangesloten webshops (en providers) vind je op diezelfde pagina. Op de webshop van Studentmobiel wordt de blauwe uitvoering van de Galaxy S6 uitgesloten.

De huidige adviesprijs van de Galaxy S6 (Edge), exclusief cashback:

Galaxy S6 – 32 GB: 699 euro
Galaxy S6 – 64 GB: 799 euro
Galaxy S6 – 128 GB: 899,01 euro
Galaxy S6 Edge – 32 GB: 849 euro
Galaxy S6 Edge – 64 GB: 949 euro
Galaxy S6 Edge – 128 GB: 1049 euro

De Galaxy S6 (Edge)

De Galaxy S6 heeft een 5,1 inch scherm met een qHD-resolutie van 2560 bij 1440 pixels. Onder de motorkap draait de eigen Exynos-processor met 3 gigabyte aan werkgeheugen. Intern is er 32 gigabyte opslag beschikbaar. Achterop zit een 16-megapixelcamera, de frontcamera telt 5 megapixels. De accu telt 2550 mAh.

De Galaxy S6 (Edge) verschilt niet echt van de Galaxy S6. Het is vooral het gecurvde OLED-display wat de aandacht trekt: deze loopt over beide zijkanten van het toestel. Verder telt de accu net iets meer capaciteit (2600 mAh en is hij ietsje dikker én kleiner.

Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken.Neem contact op >

Gerelateerde artikelen