Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Waar de iOS-gebruikers nog geen gebruik kunnen maken van de WhatsApp-webversie, hebben ze nu als Tele2-klanten de primeur om als eerste televisie te kijken op hun iPhone of iPad. Tele2 heeft een iOS-app vrijgegeven waarbij je via je wifi en en rondom het huis naar veertien zenders kunt kijken.

Inhoud van dit artikel

Wifi-verbinding

tele2Uiteraard moet je wifi-verbinding wel van Tele2 zijn. Wellicht komt er een volgende update waarbij dat niet nodig is en je ook op andere plekken live televisie kunt kijken. Je kunt met maximaal drie apparaten tegelijk televisie kijken op de wifiverbinding.

De app biedt ook een overzicht aan televisieprogramma’s. Tele2 is niet de eerste die zo’n live-tv-app aanbiedt: soortgelijke apps van KPN, UPC en Ziggo bestaan al langer.

Zenders

Er zijn veertien zenders beschikbaar, volgens Tele2 zelf de best bekeken zenders van Nederland. Behalve zenders van de publieke omroep, RTL Nederland en SBS Broadcasting (NPO1, 2 en 3, RTL4, 5, 7 en 8, SBS6 en 9) worden ook de FOX International Channels zenders FOX, 24Kitchen en National Geographic Channel aangeboden.

Zo’n tweehonderd klanten hebben geholpen bij het testen. Zij hebben aangegeven dat ze prograSchermafbeelding 2015-01-22 om 14.06.58mma’s via Uitzending Gemist terugkijken. Het is dan ook maar de vraag of je via de Tele2-app de mogelijkheid krijgt om programma’s terug te kijken.

Tele2 Online TV is nu beschikbaar in de Apple Store. Android-gebruikers moeten nog even geduld hebben.

Team Pocketinfo.nl

Wij zijn het enthousiaste team achter Pocketinfo.nl. Onze passie? Het delen van de meest betrouwbare en actuele informatie over slimme technologie. Ben je geïnteresseerd in samenwerking of wil je meer te weten komen over ons team? Ontdek de mogelijkheden en leer hoe wij samen jouw tech-doelen kunnen bereiken. Neem contact op >

Gerelateerde artikelen